Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Servis detských elektrických autíčok

SERVIS DETSKÝCH ELEKTRICKÝCH AUTÍČOK

O NÁS

Poskytujeme odborný záručný a pozáručný servis detských elektrických autíčok, špecializujeme sa predovšetkým na výrobcu BENEO, od ktorého disponujeme aj náhradnými dielmi.  Pomôcť vám vieme aj s ostatnými výrobcami detských elektrických autíčok, avšak tu je to individuálne kvôli špecifickosti náhradných dielov.  

AKÉ OPRAVY ROBÍME

Vykonávame generálne opravy detských elektrických autíčok, prípadne vykonávame pravidelné servisné prehliadky. Pomôžeme vám v situáciách, keď neviete naštartovať autíčko, nefunguje vám jazda dopredu alebo dozadu, škrípu vám motorčeky, nejde vám diaľkový ovládač, nenabíja vám nabíjačka, prípadne nabíjačka vám neustále svieti na zeleno, robíme aj komplet renovácie autíčok, umývame autíčka, jdnoducho robíme všetko pre to, aby ste mali naďalej radosť s vaším detským elektrickým autíčkom.


PROGRAM SERVIS DETSKÝCH ELEKTRICKÝCH AUTÍČOK

Prinesieš nám autíčko a ostatné spravíme my za teba!

Program obsahuje: 

  • 1x Diagnostika detského elektrického autíčka
  • 1x Identifikácia príčiny nefunkčnosti autíčka
  • 1x Cenový návrh opravy a potrebných náhradných dielov

Celková cena za servis namiesto 40€ s DPH 25€ s DPH

AKO FUNGUJE SERVIS?

Po prevzatí autíčka zistíme čím skôr príčinu nefunkčnosti detského elektrického autíčka. Ak je potrebné vymeniť nejaké náhradné diely, informujeme vás predom o cenovej ponuke a až po vašom schválení sa pustíme do opravy.

KOĽKO TO VŠETKO TRVÁ?

Snažíme sa servis vykonávať čo najrýchlejšie, avšak všetko je individuálne a závisí od špecifickosti obchodného prípadu. Ak sú dostupné diely, servis je na druhý deň hotový. Bežne sa stáva, že niekedy je potrebné počkať na nahrádné diely od výrobcu a oprava sa náležite predĺži. O všetkom vás priebežne informujeme.


AKO SA OBJEDNAŤ?

Je potrebné sa objednať telefonicky prípadne emailom na info@rychlypresun.sk. Ideálne pre nás je, keď nám predom pošlete emailom fotodokumentáciu autíčka s popisom problému, špecifikujete značku a model autíčka. Vieme zorganizovať za poplatok vyzdvihnutie autíčka od vás a jeho následný prevoz kuriérom k nám na servisu. 

PO-PI 10:00-13:00, 13:30-17:00

KDE SA NACHÁDZAME?

Showroom RYCHLYPRESUN.sk

budova Vienna Gate oproti ŽST Petržalka

2. poschodie

Kopčianska 8

85101 Bratislava

Parkovanie v garážach 2 hodiny zdarma. Priamo zástavka autobusov na zástavke ŽST Petržalka číslo 80,99 prípadne peši od Záporožskej ulice autobus číslo 88.


KONTAKTNÉ ÚDAJE

mobil: +421903224126

mail: info@rychlypresun.sk

web: www.rychlypresun.sk

facebook/rychlypresun

facebook/XiaomiRychlypresun

instagram/rychlypresun

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.