Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Detské vozidlá

Čo obsahuje kategória detské vozidlá?

V tejto kategórii nájdete najväčšiu skupinu produktov a nimi sú detské elektrické autíčka. Väčšina z nich je vyrábaná pod ochrannou známkou známych výrobcov skutočných vozidiel ako BMW, Audi, Mercedes, Ford a podobne a práve z tohto dôvodu ich voláme aj ako licencované, čiže kopírujú ochranné prvky skutočných vozidiel. 

Ďaľšiou podkategóriou sú detské elektrické buginy, ktoré jedine svojím tvarom nepripomínajú klasické detské elektrické autíčka, hoci v skutočnosti nimi sú, ale svojím prevedením pripomínajú skôr rally pretekárske buginy alebo tzv. UTV vozidlá.

Samostatnú kapitolu tvoria detské elektrické motorky, čiže to iste ako detské elektrické autíčka, ale samozrejme len s dvoma kolesami namiesto štyroch. V niektorých prípadoch bývajú k týmto motorkám pomocné detské kolieska pre stabilitu a preto pred svojím názvom nesú slovo detské.

Detské elektrické traktory sú podskupinou detských elektrických autíčok a nakoľko sa tešia čím ďalej väčšej obľube mladých nádejných traktoristov a príbúda ich v našej ponuke posledné obdobie čím viac, zaslúžia si mať vlastnú kategóriu.

Osobitné miesto tvoria medzi detskými vozidlami detské driftovacie motokáry, ktoré sú na rozdiel od ostatných autíčok špecifické tým, že sa vie s nimi aj driftovať, čiže šmýkať po rovnom po vrchu. Zvyčajne idú rýchlejšie ako klasické detské elektrické autíčka a sú vhodnejšie pre staršie deti, nakoľko k nim nie je diaľkové ovládanie. 

Pre najmenšie deti do cca 2-3 rokov sú zo skúsenosti vhodné detské elektrické trojkolky, obvykle idú veľmi pomaly, aby ich vedelo dieťa samo ovládať, nemajú diaľkové ovládanie a majú často len jeden slabší motor.

Veľmi špecifickou kategóriou medzi detskými vozidlami sú samochodiace autíčka Riricar, ktoré jediné z tejto veľkej kategórie nejdú na batériu, ale na ľudský pohon. Synchronizáciou tela a končatín je možne vyvinuť silu, vďaka ktorej budete poháňať autíčko.

Čítajte viac
Filter vlastností
Zobrazené produkty: 1-9 z 114 položiek

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.