Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Kategórie

Zoznam kategórií.

Čítajte viac
 • Detské vozidlá

  Detské vozidlá

  Čo obsahuje kategória detské vozidlá?

  V tejto kategórii nájdete najväčšiu skupinu produktov a nimi sú detské elektrické autíčka. Väčšina z nich je vyrábaná pod ochrannou známkou známych výrobcov skutočných vozidiel ako BMW, Audi, Mercedes, Ford a podobne a práve z tohto dôvodu ich voláme aj ako licencované, čiže kopírujú ochranné prvky skutočných vozidiel. 

  Ďaľšiou podkategóriou sú detské elektrické buginy, ktoré jedine svojím tvarom nepripomínajú klasické detské elektrické autíčka, hoci v skutočnosti nimi sú, ale svojím prevedením pripomínajú skôr rally pretekárske buginy alebo tzv. UTV vozidlá.

  Samostatnú kapitolu tvoria detské elektrické motorky, čiže to iste ako detské elektrické autíčka, ale samozrejme len s dvoma kolesami namiesto štyroch. V niektorých prípadoch bývajú k týmto motorkám pomocné detské kolieska pre stabilitu a preto pred svojím názvom nesú slovo detské.

  Detské elektrické traktory sú podskupinou detských elektrických autíčok a nakoľko sa tešia čím ďalej väčšej obľube mladých nádejných traktoristov a príbúda ich v našej ponuke posledné obdobie čím viac, zaslúžia si mať vlastnú kategóriu.

  Osobitné miesto tvoria medzi detskými vozidlami detské driftovacie motokáry, ktoré sú na rozdiel od ostatných autíčok špecifické tým, že sa vie s nimi aj driftovať, čiže šmýkať po rovnom po vrchu. Zvyčajne idú rýchlejšie ako klasické detské elektrické autíčka a sú vhodnejšie pre staršie deti, nakoľko k nim nie je diaľkové ovládanie. 

  Pre najmenšie deti do cca 2-3 rokov sú zo skúsenosti vhodné detské elektrické trojkolky, obvykle idú veľmi pomaly, aby ich vedelo dieťa samo ovládať, nemajú diaľkové ovládanie a majú často len jeden slabší motor.

  Veľmi špecifickou kategóriou medzi detskými vozidlami sú samochodiace autíčka Riricar, ktoré jediné z tejto veľkej kategórie nejdú na batériu, ale na ľudský pohon. Synchronizáciou tela a končatín je možne vyvinuť silu, vďaka ktorej budete poháňať autíčko.

 • Elektrické štvorkolky

  V tejto kategórii nájdete elektrické štvorkolky, ktoré sa vyznačujú pevným celokovovým telom s výkonom viac ako 800W, vedia ísť rýchlosťou, v závislosti od konkrétneho typu, aj max 36Km/h, pre bezpečnosť majú uzamykateľný regulátor rýchlosti pomocou kľúčika a sú vhodné pre staršie deti, kde už klasické detské elektrické autíčka prestávajú byť pre deti atraktívne.

 • Elektrické kolobežky

  V rámci tejto kategórie vám ponúkame pestrú paletu elektrických kolobežiek, určených nielen pre dospelých, ale i pre deti, dokonca už od 6 rokov. Kolobežky sa predovšetkým medzi sebou líšia výkonom a kapacitou batérie, netreba samozrejme opomenúť ďaľšíe dôležité technické parametre ako odpruženie, prevedenie pneumatík, ergonómia a podobne. 

 • Elektrické motocykle

  Výrobky spadajúce do tejto kategórie sa líšia predovšetkým od detských elektrických motoriek tým, že majú pevný kovový rám s odpruženou prednou a zadnou vidlicou a hlavne neporovnateľný výkon motora od 500W. Sú vhodné pre staršie deti, ktoré už dokážu udržať stabilitu. V záujme bezpečnosti je samozrejmosťou uzamykateľný regulátor rýchlosti.   

 • Elektrické bicykle

  Táto kategória je zameraná na elektrické bicykle, ktoré v našej ponuka sa vyznačujú hlavne skvelým pomerom ceny a kvality v porovnaní ostatnými bicyklami na trhu. K dispozícii sú náhradné diely a prípadný servis.

 • Elektrické náradie

  V tejto kategórii ponúkame na výber viacero spoľahlivých modelov AKU sktrutkovačov značky HECHT, ktoré sa vám určite zídu v domácnosti pri rôznych opravách či domácich prácach. Líšia sa medzi sebou predovšetkým rýchlosťou otáčok, silou krútiaceho momentu a kapacitou batérie.

 • Náhradné diely

  V tejto kategórii nájdete náhradné diely k dvom hlavným sortimentom a to k detským elektrickým autíčkam a k elektrickým kolobežkám.

Filter vlastností
Zobrazené produkty: 1-9 z 260 položiek

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.