Nové produkty

Mi Smart sonická zubná kefka T500 nové

Mi Smart sonická zubná kefka T500

Sonická zubná kefka II. generácie • optimalizovaný a vylepšený sonický motor • inteligentná ochrana proti zvýšenému tlaku • pripojiteľná k aplikácii Mi Home • výdrž do 18dní • vodeodolnosť IPX7 • vysoká frekvencia vibrácii 31.000/min • silný krútiaci moment •

Viac detailov

Znížená cena
Nový produkt
Akciová ponuka

36,90 €

Pred 49,00 €

-12,10 €

S DPH
Tovar dostupný skladom

- +

Porovnať

Logo Heureka

Detaily
Tento produkt s vlastným sériovým číslom je dovezený oficiálnym importérom značky XIAOMI pre Slovenský trh a je riadne certifikovaný pre EÚ. Získavate tým istotu zabezpečenia zákonnej dvojročnej záruky a odborného servisu. 

Nová sonická zubná kefka prináša update motora, pri ktorom sa frekvencia kmitania dostala až na 31 000 krát / min
V porovnaní s prvou generáciou elektrickej zubnej kefky model T500 optimalizoval a vylepšil sonický motor.
Druhá generácia motora založená na magnetickej levitácii bola nezávisle vyvinutá nemeckými a japonskými odborníkmi. Frekvencia vibrácií je 31 000-krát / min a výkon je mimoriadne silný.
Po inovácii motora sa znížila hlučnosť a mechanická odozva kefky.
Zároveň je krútiaci moment 230 gf.cm, ktorý udržuje štetiny na úrovni 10 ° stabilného výkyvu. To umožňuje rozvíriť vodu a zubnú pastu v ústach a vytvoriť tak pulznú silu, ktorá sa dostane aj na slepé miesta zubov.

Inteligentná ochrana proti zvýšenému tlaku
So zreteľom na používateľov s citlivými ďasnami je Xiaomi Mijia Sonic Electric Toothbrush T500 vybavená inteligentným systémom ochrany proti zvýšenému tlaku, ktorý sníma silu čistenia zubov v reálnom čase.
Ak je tlak na ďasná a zuby príliš veľký, zubná kefka automaticky zníži vibrácie a indikátor batérie bliká, aby vám to pripomenul.
Elektrická zubná kefka Mijia Sonic T500 je navyše vybavená vysoko presným akcelerometrom na presnú identifikáciu polohy, uhlu a dosahu kefky používateľa.
Používatelia sa môžu pripojiť k aplikácii Mijia prostredníctvom rozhrania Bluetooth a zvoliť vhodný režim čistenia.

Kvalitný materiál
Pokiaľ ide o materiál, Mijia Sonic Electric zubnú kefku T500 tvorí nehrdzavejúca oceľ a zdravotne nezávadný plast. Bezkovová čistiaca hlavica je vybavená novým typom technológie uloženia štetín, čo ju robí odolnejšou voči vlhkému prostrediu.
Samozrejmosťou je vodeodolnosť na úrovni IPX7. Nový proces výroby tiež zvyšuje množstvo štetín asi o 40%, čo umožňuje štetinám účinnejšie pokryť povrch zubov a efektívne ich vyčistiť.
Elektrická zubná kefka Mijia Sonic T500 stále používa bezdrôtové indukčné nabíjanie s výdržou batérie až 18 dní pri plnom výkone a zostávajúcu kapacitu batérie si môžete kedykoľvek pozrieť pomocou mobilnej aplikácie.

Na stiahnutie

Napíšte Váš názor

Mi Smart sonická zubná kefka T500

Sonická zubná kefka II. generácie • optimalizovaný a vylepšený sonický motor • inteligentná ochrana proti zvýšenému tlaku • pripojiteľná k aplikácii Mi Home • výdrž do 18dní • vodeodolnosť IPX7 • vysoká frekvencia vibrácii 31.000/min • silný krútiaci moment •

Napíšte Váš názor

Porovnať 0

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € DPH
0,00 € Spolu

Uvedené ceny sú s DPH

Pokladňa